Finn rørlegger i Stokke
rørleggerStokke

STOKKE RØRHANDEL AS

Etablert rørlegger i Stokke med 38 år i bransjen og 15 ansatte.

4.6(18 omtaler på Google)
Etablert 1988
15 ansatte

Be om tilbud fra STOKKE RØRHANDEL AS og andre lokale rørleggerfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
1988 (38 år)
Ansatte
15
Google
4.6 / 5 (18)
Org.nr
948150670
rørlegger · Stokke

Om STOKKE RØRHANDEL AS

STOKKE RØRHANDEL AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 948150670 som rørlegger i Stokke. Selskapet ble etablert i 1988 og har vært registrert i 38 år. Virksomheten er registrert med næringskode Rørleggerarbeid.

Med 15 ansatte leverer de profesjonelt på de fleste oppdragsstørrelser.

Org.nr
948150670
Etablert
1988 (38 år)
Ansatte
15
Næring
Rørleggerarbeid
4.6(18)
Kundeomtaler på Google
Bilder fra STOKKE RØRHANDEL AS – rørlegger i Stokke
Offentlige data

Hvorfor velge STOKKE RØRHANDEL AS?

  • Etablert i 1988 — 38 år med aktiv drift i Stokke
  • 15 ansatte registrert i offentlige registre
  • 4.6 stjerner på Google (18 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 948150670
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

STOKKE RØRHANDEL AS

Sagveien 2 3160 Stokke

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du STOKKE RØRHANDEL AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra STOKKE RØRHANDEL AS og andre rørleggerfirmaer i Stokke-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med STOKKE RØRHANDEL AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om STOKKE RØRHANDEL AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Rørleggere i Stokke utfører typisk rørleggerarbeid. Vanlige tjenester omfatter rørlegger – generelt, baderomsrenovering, varmepumpe. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 15 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en rørlegger i Stokke?

La rørleggerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rorleggerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for rørleggere – deriblant STOKKE RØRHANDEL AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av STOKKE RØRHANDEL AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.