Finn rørlegger i Steinkjer
rørleggerSteinkjer

TEKNOR SYSTEM AS

Etablert rørlegger i Steinkjer med 36 år i bransjen og 11 ansatte.

5.0(1 omtale på Google)
Etablert 1990
11 ansatte

Be om tilbud fra TEKNOR SYSTEM AS og andre lokale rørleggerfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
1990 (36 år)
Ansatte
11
Google
5.0 / 5 (1)
Org.nr
956572266
rørlegger · Steinkjer

Om TEKNOR SYSTEM AS

TEKNOR SYSTEM AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 956572266 som rørlegger i Steinkjer. Selskapet ble etablert i 1990 og har vært registrert i 36 år. Virksomheten er registrert med næringskode Rørleggerarbeid.

Med 11 ansatte leverer de profesjonelt på de fleste oppdragsstørrelser.

Org.nr
956572266
Etablert
1990 (36 år)
Ansatte
11
Næring
Rørleggerarbeid
5.0(1)
Kundeomtaler på Google
Bilder fra TEKNOR SYSTEM AS – rørlegger i Steinkjer
Offentlige data

Hvorfor velge TEKNOR SYSTEM AS?

  • Etablert i 1990 — 36 år med aktiv drift i Steinkjer
  • 11 ansatte registrert i offentlige registre
  • 5.0 stjerner på Google (1 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 956572266
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

TEKNOR SYSTEM AS

Sjøfartsgata 14 7714 Steinkjer

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du TEKNOR SYSTEM AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra TEKNOR SYSTEM AS og andre rørleggerfirmaer i Steinkjer-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med TEKNOR SYSTEM AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TEKNOR SYSTEM AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Rørleggere i Steinkjer utfører typisk rørleggerarbeid. Vanlige tjenester omfatter rørlegger – generelt, baderomsrenovering, varmepumpe. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 11 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en rørlegger i Steinkjer?

La rørleggerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rorleggerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for rørleggere – deriblant TEKNOR SYSTEM AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TEKNOR SYSTEM AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.