Finn rørlegger i Oslo
rørleggerOslo

PROLINE NORGE AS

Etablert rørlegger i Oslo med 19 år i bransjen og 15 ansatte.

4.4(10 omtaler på Google)
Etablert 2007
15 ansatte

Be om tilbud fra PROLINE NORGE AS og andre lokale rørleggerfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2007 (19 år)
Ansatte
15
Google
4.4 / 5 (10)
Org.nr
991147047
rørlegger · Oslo

Om PROLINE NORGE AS

PROLINE NORGE AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 991147047 som rørlegger i Oslo. Selskapet ble etablert i 2007 og har vært registrert i 19 år. Virksomheten er registrert med næringskode Rørleggerarbeid.

Med 15 ansatte leverer de profesjonelt på de fleste oppdragsstørrelser.

Org.nr
991147047
Etablert
2007 (19 år)
Ansatte
15
Næring
Rørleggerarbeid
4.4(10)
Kundeomtaler på Google
Bilder fra PROLINE NORGE AS – rørlegger i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge PROLINE NORGE AS?

  • Etablert i 2007 — 19 år med aktiv drift i Oslo
  • 15 ansatte registrert i offentlige registre
  • 4.4 stjerner på Google (10 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 991147047
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

PROLINE NORGE AS

Caspar Storms vei 14 0664 Oslo

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du PROLINE NORGE AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra PROLINE NORGE AS og andre rørleggerfirmaer i Oslo-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med PROLINE NORGE AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om PROLINE NORGE AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Rørleggere i Oslo utfører typisk rørleggerarbeid. Vanlige tjenester omfatter rørlegger – generelt, baderomsrenovering, varmepumpe. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 15 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en rørlegger i Oslo?

La rørleggerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rorleggerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for rørleggere – deriblant PROLINE NORGE AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av PROLINE NORGE AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.