AGDER-TECH AS – rørlegger i Kristiansand s
Finn rørlegger i Kristiansand s
rørleggerKristiansand s

AGDER-TECH AS – rørlegger i Kristiansand s

Etablert rørlegger i Kristiansand s med 22 år i bransjen og 5 ansatte.

Etablert 2003
5 ansatte
Typiske tjenester i bransjen

Ikke bekreftet for dette firmaet – ta kontakt for å avklare.

  • Rørlegger – generelt
  • Baderomsrenovering
  • Varmepumpe
  • Kjøkken rørlegging
  • Drenering
  • Vannmåler og stoppekran
Etablert
2003 (22 år)
Ansatte
5
Org.nr
986000496
rørlegger · Kristiansand s

Om AGDER-TECH AS

AGDER-TECH AS er registrert som rørlegger i Kristiansand s med 22 års erfaring innen Rørleggerarbeid. De tilbyr rørlegger – generelt, baderomsrenovering, varmepumpe til private og næringsdrivende. Kontakt firmaet for å bekrefte faktisk tjenestespekter.

Med 5 ansatte kombinerer de faglig dybde med personlig oppfølging.

Org.nr
986000496
Etablert
2003 (22 år)
Ansatte
5
Næring
Rørleggerarbeid
Bilde fra AGDER-TECH AS i Kristiansand s
Bilder fra AGDER-TECH AS – rørlegger i Kristiansand s
Offentlige data

Hvorfor velge AGDER-TECH AS?

Basert på offentlige registre og regnskapsdata

  • Kontinuerlig drift siden 2003 — over 22 år med aktiv virksomhet i Kristiansand s
  • 5 registrerte ansatte i henhold til offentlige registre
  • Registrert og underlagt norsk næringslovgivning, org.nr 986000496
Data innhentet fra offentlige registre · Sist oppdatert juni 2026
Lokasjon

AGDER-TECH AS

Marviksveien 120 4632 Kristiansand s

Offentlige registre

Bedriftsinformasjon

Registrerte opplysninger fra Brønnøysundregistrene

Organisasjonsnummer
986000496
Forretningsadresse
Marviksveien 120
4632 Kristiansand s
Etableringsår
2003(22 år i drift)
Antall ansatte
5

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du AGDER-TECH AS?

AGDER-TECH AS er aktiv siden 2003, med 5 fagfolk i Kristiansand s-regionen. For å sikre deg riktig pris og kvalitet anbefaler vi å innhente tilbud fra minst 2–3 rørleggerfirmaer — la dem konkurrere om jobben og velg det tilbudet som gir best verdi.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om AGDER-TECH AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

AGDER-TECH AS er en rørlegger i Kristiansand s som utfører rørleggerarbeid. Typiske tjenester inkluderer rørlegger – generelt, baderomsrenovering, varmepumpe.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 5 registrerte ansatte, noe som gir kundene nær og personlig oppfølging.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en rørlegger i Kristiansand s?

La rørleggerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rorleggerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for rørleggere – deriblant AGDER-TECH AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av AGDER-TECH AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.

Få gratis tilbud på rørleggerarbeid

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer