Finn rørlegger i Fresvik
rørleggerFresvik

GEIR OVE BØTHUN

Rørlegger i Fresvik, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 895483052).

Be om tilbud fra GEIR OVE BØTHUN og andre lokale rørleggerfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
rørlegger · Fresvik

Om GEIR OVE BØTHUN

GEIR OVE BØTHUN er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 895483052 som rørlegger i Fresvik. Virksomheten er registrert med næringskode Rørleggerarbeid.

Org.nr
895483052
Næring
Rørleggerarbeid
Bilder fra GEIR OVE BØTHUN – rørlegger i Fresvik
Offentlige data

Hvorfor velge GEIR OVE BØTHUN?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Fresvik
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 895483052
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

GEIR OVE BØTHUN

Holmavegen 32 6896 Fresvik

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du GEIR OVE BØTHUN?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra GEIR OVE BØTHUN og andre rørleggerfirmaer i Fresvik-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med GEIR OVE BØTHUN, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om GEIR OVE BØTHUN

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Rørleggere i Fresvik utfører typisk rørleggerarbeid. Vanlige tjenester omfatter rørlegger – generelt, baderomsrenovering, varmepumpe. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

GEIR OVE BØTHUN er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 895483052. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en rørlegger i Fresvik?

La rørleggerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rorleggerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for rørleggere – deriblant GEIR OVE BØTHUN. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av GEIR OVE BØTHUN og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.