Finn rørlegger i Bergen
rørleggerBergen

GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS

Etablert rørlegger i Bergen med 37 år i bransjen og 12 ansatte.

4.4(32 omtaler på Google)
Etablert 1989
12 ansatte

Be om tilbud fra GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS og andre lokale rørleggerfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
1989 (37 år)
Ansatte
12
Google
4.4 / 5 (32)
Org.nr
952677004
rørlegger · Bergen

Om GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS

GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 952677004 som rørlegger i Bergen. Selskapet ble etablert i 1989 og har vært registrert i 37 år. Virksomheten er registrert med næringskode Rørleggerarbeid.

Med 12 ansatte leverer de profesjonelt på de fleste oppdragsstørrelser.

Org.nr
952677004
Etablert
1989 (37 år)
Ansatte
12
Næring
Rørleggerarbeid
4.4(32)
Kundeomtaler på Google
Bilder fra GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS – rørlegger i Bergen
Offentlige data

Hvorfor velge GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS?

  • Etablert i 1989 — 37 år med aktiv drift i Bergen
  • 12 ansatte registrert i offentlige registre
  • 4.4 stjerner på Google (32 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 952677004
Data fra offentlige registre · Oppdatert august 2026
Lokasjon

GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS

Lindealléen 1 5072 Bergen

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS og andre rørleggerfirmaer i Bergen-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Rørleggere i Bergen utfører typisk rørleggerarbeid. Vanlige tjenester omfatter rørlegger – generelt, baderomsrenovering, varmepumpe. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 12 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en rørlegger i Bergen?

La rørleggerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rorleggerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for rørleggere – deriblant GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av GÅRDEN RØRLEGGERSERVICE AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.